Homepage golf next Golfové balíčky golf next Tréninkový pobyt v Turecku s golfovým profíkem

Tréninkový pobyt v Turecku s golfovým profíkem

Cena balíčku od: 26 900 Kč

Spojte příjemné s užitečným a připravte se na novou sezonu! Na týdenní golfové dovolené s PGA profesionálem Michalem Čevelou budete mít víc než dost času zrelaxovat a zároveň při denním tréninku zapracovat na svém švihu, krátké hře i strategii. Oba zájezdy zahrnují ultra all inclusive v pětihvězdičkovém hotelu + letenky a transfery.

Služby nebo výhody balíčku
(lze přikoupit, nebo jsou pro klienty zdarma)
TrenérPůjčení holíMasážeSaunaFitnessPůjčení vozíkuWhirpoolDriving v ceněInternetKlimatizaceBazénHotel / ubytováníTrezorObchod
Nabídka slev pro golfisty
Tréninkový pobyt v Turecku s golfovým profíkem

Golfový balíček TERMÍN 18.2. - 25.2.2018

 • 7 nocí v hotelovém komplexu Lykia World
 • Ultra ALL INCLUSIVE
 • Letecká přeprava
 • Neomezený golf na golfovém hřišti Lykia Links
 • Náklady na trenéra - PRO Michal Čevela
 • 6x tréninkový den (3x hřiště + 3x tréninkové plochy) - každý den obsahuje 6 tréninkových hodin zaměřených na všechny aspekty hry.
 • Transfery letiště-hotel-letiště
 • 24 hod. servis
 • Teplota se v tomto období pohybuje mezi 18-24 st. C.

Golfový balíček TERMÍN 7.3. - 14.3.2018

 • 7 nocí v pětihvězdičkovém hotelu Sirene Belek
 • Ultra ALL INCLUSIVE
 • Letecká přeprava
 • Neomezený golf na hřištích Sultan, Pasha, National a Carya.
 • Náklady na trenéra – PRO Michal Čevela
 • 6x tréninkový den (3x hřiště + 3x tréninkové plochy) - každý den obsahuje 6 tréninkových hodin zaměřených na všechny aspekty hry
 • Transfery letiště-hotel-letiště
 • 24 hod. servis
 • Teplota se v tomto období pohybuje mezi 18-24 st. C.

Michal Čevela

Věnuje se golfu již 20 let, začátkem roku 2010 vstoupil mezi profesionály. Je 7 let člen Golfové Akademie Skopový. Jako profesionál a člen PGA se účastní golfové tour. Neustále pracuje na zdokonalení své hry a tyto poznatky pak může lépe aplikovat na své klienty.

Hotel Lykia World*****

Hotel Lykia World & Links Golf Antalya je ztělesněním luxusu a komfortu, i spojením krásné přírody a stylové architektury. Hlavním lákadlem areálu je však místní přímořské golfové hřiště, které je jediným svého druhu na středomořském pobřeží.
Mistrovské 18 jamkové hřiště linksového typu se nachází přímo u moře a nabízí náročnou golfovou zkušenost. Jamky 13 -16 postavené mezi písečnými dunami otestují schopnosti i těch nejlepších hráčů. Fairwaye a bunkry chráněné greeny vám připomenou hřiště ve Skotsku, zejména ty, které hostí British Open Championship. Avšak Lykia Links udělá hru zajímavou i pro hráče s vyšším handicapem.
 

Poloha:

Pětihvězdičkový Hotel Lykia World se nachází v populární golfové oblasti Belek, která leží nedaleko městečka Antalye. V bezprostřední blízkosti hotelu se tak nachází nejen golfová hřiště, ale také nádherné pláže a památky, které určitě stojí za návštěvu.
 

Vybavení hotelu:

Součástí areálu LykiaWorld & LinksGolf Antalya jsou dvě hlavní restaurace (vnitřní a venkovní), restaurace speciálně pro děti Children's Restaurant, klubová restaurace Golf Club Restaurant, Snack Restaurant a dalších pět restaurací, které se specializují na nejrůznější druhy světové kuchyně: tureckou, italskou, francouzskou, čínskou a japonskou. Dále se zde nachází i příjemná kavárna Mediterranean Café a na různých místech areálu celkem 16 barů. Areál Lykia World & Links Golf Antalya nabízí také řadu možností pro sportovní i jiné aktivity. Najdete zde dráhy na bowling, 8 tenisových kurtů i diskotéku; přímo na pobřeží Středozemního moře se rozkládá jedinečné, přímořské golfové hřiště. Součástí golfového klubu je i 18 obchodů včetně obchodu s golfovým zbožím.
 

Golf:

Golfové hřiště Lykia Links Golf ležící přímo na malebném tureckém pobřeží je svou jedinečnou polohou a mistrným zasazením do okolní přírody unikátní nejen v Turecku, ale i v celém Středomoří. Celosvětově proslulý architekt Perry Dye vytvořil v Lykiy skvělé 18-ti jamkové hřiště, s parem 72 a tréninkové 9-ti jamkové hřiště, které jistě předčí očekávání i toho nejnáročnějšího golfisty. Kromě prvotřídního golfového zážitku, nabízí Lykia Links Golf také krásný výhled na Středozemní moře a okolní krásnou přírodu.

Sport a zábava:

bazény, sauna, parní lázně, turecké lázně, fitness centrum, SPA a wellness centrum, plá?žový volejbal, šipky, vodní sporty, stolní tenis, golf, tenis, fotbal, denní a večerní animace, diskotéka, herní centrum, wifi
 

Pláž:

Hotel se náchází přímo u 2,5 km dlouhé písčité pláže. Lehátka, slunečníky a osušky k dispozici zdarma.
 

Stravování:

Ultra all inclusive: 24 hodin denně v místech určených hotelem. Snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne a večera, místní alkoholické, nealkoholické a vybrané importované nápoje zdarma, ostatní importované nápoje, čerstvé ovocné štávy, nápoje v lahvích a speciální nápoje za poplatek.
 

Sirene Belek Hotel*****

Pětihvězdičkový Sirene Belek Hotel se nachází v populární golfové oblasti Belek, která leží nedaleko městečka Antalye. V bezprostřední blízkosti hotelu se tak nachází nejen golfová hřiště, ale také nádherné pláže a památky, které určitě stojí za návštěvu.

Hotel

Luxusní hotel nabízí restaurace, bary, bazény, SPA centrum, turecké lázně, parní lázně, jacuzzi, masáže, tenisové kurty, hřiště na fotbal, stolní tenis, lukostřelbu, biliár, šipky, plážový volejbal, basketbal, bowling, fitness centrum, čistírnu, obchod se suvenýry, animátorské programy a WiFi.

Ve všech pokojích je koberec, televize se satelitem, telefon, trezor, minibar, klimatizace, koupelna se záchodem, fén a telefon.

Carya Golf Club

Jedno z nejnovějších hřišť v Beleku navrhl Peter Thomson tak, aby si na něm dobře zahráli jak začátečníci tak ostřílení golfisté. Proto je hráčům k dispozici pět odpališť. Součástí golfového areálu je také kvalitní tréninkové zázemí včetně 130 metrů dlouhého putting greenu.

National Golf Club

Osmnáctka, na které se hraje od roku 1994, je nejstarším golfovým hřištěm v Beleku. Už pětkrát se tady konal prestižní turnaj Ladies Turkish Open, na kterém zazářily hvězdy jako Laura Davies, Christina Kim nebo Mellissa Reid.

Pasha Golf Course

Hřiště, které bylo otevřené v roce 2002, otestuje jak začínající hráče tak ostřílené golfisty. Zcela zaslouženě patří mezi nejpopulárnější osmnáctky v Beleku.

The PGA Sultan Golf Course

Profesionálové považují hřiště Sultan za jedno z nejkvalitnějších v Evropě. A to nejen proto, že v minulosti hostilo celou řadu významných turnajů, na kterých se představili hráči světové špičky.

Termíny a ceny

18.2. - 25.2.2018 - Hotel Lykia World

 • 2 osoby - 26.900 Kč / osoba
 • Tento pobyt je také pro golfové juniory a jejich doprovod. Cena pro negolfistu je 17.800 Kč / osoba

7.3. - 14.3.2017 - Sirene Belek

 • 2 osoby - 31.900 Kč / osoba

*uvedené ceny za osobu platí pro max. dvě osoby, v případě více osob je cena vyšší, rádi Vám zašleme individuální kalkulaci. Ceny se mohou mírně lišit na základě aktuálního CZK/EUR kurzu.

  Pohyblivé náklady/příplatky dle osobní potřeby

  • Půjčení golfového vozíku na bag - 5 euro
  • Storno poplatek pobytu v případě nemoci - 30 euro
  • Půjčení holí v Turecku - 30 euro
  • V případě zájmu je možné dohodnout na místě i hru na jiném hřišti, kalkulace na místě.

* Cenová nabídka je pro 2 flighty max. 7 golfistů. V případě nižšího počtu bude cena navýšena (cca. 50 euro).


Poptávka golfového balíčku

Vyplňte prosím pečlivě následující formulář. V případě dárkového pobytu uveďte do pole "Datum příjezdu" jen rok. Po odeslání Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

* *
* *
* *
*
Golfový magazín

Vše o golfu na jednom místě. Golfový magazín, mapa hřišť, soutěže a další informace o golfu.

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Golfové tréninky, fee, balíčky, vybavení.

Golfové balíčky

Golfové balíčky na serveru GolfoveHry.cz přináší spoustu možností jak hrát golf u nás i v zahraničí.

Golfový obchod

Internetový a kamenný obchod s golfovým vybavením. Golfové sety, hole, vozíky, míčky, trička, bundy, boty a další.

Golfové členství

Nevíte kde získat nejvýhodnější členství? Srovnejte si různé nabídky na serveru s kompletní nabídkou.

* takto označené ceny jsou přepočtené z cen zadaných v Eurech dle kurzu ČNB a konečná cena bude stanovena dle kurzu v den uzavření objednávky.
© 2009–2014 GolfEurope.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net