Homepage golf next Golfové balíčky golf next Portugalsko - Pestana Vila Sol Golf & Spa Resort*****

Portugalsko - Pestana Vila Sol Golf & Spa Resort*****

Cena balíčku od: 7 190 Kč

Navštivte Portugalsko a ubytujte se v pětihvězdičkovém hotelu Pestana Vila Sol Golf and Spa Resort, který leží přímo na vyhlášeném golfovém hřišti Vila Sol. Golfový balíček obsahuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídani, unlimited golf na hřišti Vila Sol nebo green fee s výběrem ze hřišť: Gramacho, Pinta, Silves, Alto a Vila Sol, vstup do bazénů.

Služby nebo výhody balíčku
(lze přikoupit, nebo jsou pro klienty zdarma)
SaunaFitnessPůjčení kolPůjčení vozíkuWhirpoolDětské hřištěTenisInternetBazénHotel / ubytování
Nabídka slev pro golfisty
Portugalsko - Pestana Vila Sol Golf & Spa Resort*****

Golfový balíček

  • 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
  • snídaně
  • 3x nebo 5x unlimited golf na hřišti Vila Sol / 4x nebo 6x green fee s výběrem ze hřišť: Gramacho, Pinta, Silves, Alto a Vila Sol
  • vstup do bazénů

Poloha

Pětihvězdičkový hotel Pestana Vila Sol Golf and Spa Resort leží přímo na vyhlášeném golfovém hřišti Vila Sol. Populární letovisko Vilamoura se nachází 3 kilometry od hotelu, dopravu na pláž zajišťuje zdarma hotelový autobus. Letiště ve Faru je vzdálené 20 kilometrů.

Hotel

Pestana Vila Sol Golf & Resort leží uprostřed rozsáhlého parku s fontánami a jezírky s výhledy na golfové hřiště. V hotelu jsou 2 restaurace s možností sezení v zahradě, několik barů včetně poolbaru, kavárna, bazén s dětským bazénem a terasou se slunečníky a lehátky, vnitřní bazén, whirlpool, fitness, jogging centrum, stolní tenis. Za poplatek dětský klub, tenisové kurty a půjčovna kol. WiFi je ve společných prostorách zdarma.

Pokoje Classic: 25 m2, klimatizace, moderní nábytek, koupelna s vanou nebo sprchou a WC, fén, župan, kout se sezením, připojení k internetu, TV, telefon, minibar, safe, balkon. Pokoje jsou v hlavní budově.

Golfové hřiště Vila Sol

Golfový resort tvoří osmnáctijamkové hřiště a devítijamková akademie, na které můžou trénovat i úplné začátečníci. Hřiště, které charakterizují borovice, mandloně, fíky a spousta květin, navrhl britský designér Donald Steel. V letech 1992 a 1993 se tady konal prestižní turnaj Portugese Open.

Golfové hřiště Gramacho

Mistrovské hřiště, které potrápí i ostřílené hráče, je dokonale začleněné do okolní krajiny. Charakterizují ho kamenné zídky, staré olivovníky, romantické mandloně a jezera.

Golfové hřiště Vale da Pinta

Hřiště, na kterém se osmkrát konalo kvalifikační finále European Senior Open, patří mezi nejkrásnější osmnáctky v Portugalsku. Najdete tady 1 200 let starý olivovník a šedesát obrovských bunkerů.

Termíny a ceny

  • cena na vyžádání

Poptávka golfového balíčku

Vyplňte prosím pečlivě následující formulář. V případě dárkového pobytu uveďte do pole "Datum příjezdu" jen rok. Po odeslání Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

* *
* *
* *
*
Portugalsko - golfová dovolená v PortugalskuPortugalsko - golfová dovolená v PortugalskuPortugalsko - golfová dovolená v PortugalskuPortugalsko - golfová dovolená v PortugalskuPortugalsko - golfová dovolená v Portugalskugolf v Portugalsku
Golfový magazín

Vše o golfu na jednom místě. Golfový magazín, mapa hřišť, soutěže a další informace o golfu.

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Golfové tréninky, fee, balíčky, vybavení.

Golfové balíčky

Golfové balíčky na serveru GolfoveHry.cz přináší spoustu možností jak hrát golf u nás i v zahraničí.

Golfový obchod

Internetový a kamenný obchod s golfovým vybavením. Golfové sety, hole, vozíky, míčky, trička, bundy, boty a další.

Golfové členství

Nevíte kde získat nejvýhodnější členství? Srovnejte si různé nabídky na serveru s kompletní nabídkou.

* takto označené ceny jsou přepočtené z cen zadaných v Eurech dle kurzu ČNB a konečná cena bude stanovena dle kurzu v den uzavření objednávky.
© 2009–2014 GolfEurope.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net