Homepage golf next Golfové balíčky golf next Irsko - Druids Glen Resort*****

Irsko - Druids Glen Resort*****

Cena balíčku od: 10 890 Kč

Ubytujte se ve špičkovém pětihvězdičkovém hotelu s výhledy na pohoří Wicklow a Irské moře a zahrajte si golf na hřištích Druids Glen a Druids Heath, které patří mezi náročná irská golfová hřiště. Golfový balíček obsahuje ubytování v pětihvězdičkovém hotelu Druids Glen Resort, snídani a 2x green fee ve všední dny na hřištích Druids Glen a Druids Heath.

Služby nebo výhody balíčku
(lze přikoupit, nebo jsou pro klienty zdarma)
SaunaFitnessWhirpoolBazénHotel / ubytováníParkovištěTrezor
Nabídka slev pro golfisty
Irsko - Druids Glen Resort*****

Golfový balíček

  • 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Deluxe
  • snídaně
  • 2x green fee pondělí - pátek na hřištích Druids Glen a Druids Heath

Poloha

Pětihvězdičkový hotel Druids Glen Resort leží v hrabství Wicklow přímo u golfového hřiště Druids Heath, golfové hřiště Druids Glen je vzdálené 3 kilometry. Dublin se nachází 50 kilometrů od hotelu, a po golfu tak můžete vyrazit do irské metropole a v některé z místních hospůdek ochutnat pivo Guiness nebo irskou whisky.

Hotel

Špičkový pětihvězdičkový hotel s výhledy na pohoří Wicklow a Irské moře leží v překrásné výjimečné krajině.V hotelu jsou 2 restaurace, bar, lázně s bazénem, whirlpoolem, párou, saunou a fitness. Za poplatek jsou masáže a lázeňské procedury.

Komfortní  klimatizované dvoulůžkové pokoje: cca 34 m2, koupelna s vanou nebo sprchou, fén,  TV, telefon, žehlička s prknem, trezor, minibar, možnost vaření kávy/čaje.

Golfové hřiště Druids Glen

Osmnáctijamkové hřiště, které se nachází 3 kilometry od hotelu, nápadně připomíná botanickou zahradu. Charakterizují ho jezírka a okrasné keře. Golfové hřiště Druids Glen několikrát hostilo mistrovství Irska.

Golfové hřiště Druids Heath

Osmnáctijamkové hřiště, které leží přímo u hotelu, je typickým irským linksem. Je poměrně kopcovité, a otestuje tak vaši kondici. Nabízí nádherné výhledy na moře.

Termíny a ceny

  • cena na vyžádání

Poptávka golfového balíčku

Vyplňte prosím pečlivě následující formulář. V případě dárkového pobytu uveďte do pole "Datum příjezdu" jen rok. Po odeslání Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

* *
* *
* *
*
Golf Irsko - golfový pobyt v Irsku - hotel Druids Glen ResortGolf Irsko - golfový pobyt v Irsku - hotel Druids Glen ResortGolf Irsko - golfový pobyt v Irsku - hotel Druids Glen ResortGolf Irsko - golfový pobyt v Irsku - hotel Druids Glen ResortGolf Irsko - golfový pobyt v Irsku - hotel Druids Glen ResortGolf Irsko - golfový pobyt v Irsku - hotel Druids Glen ResortGolf Irsko - golfový pobyt v Irsku - hotel Druids Glen Resortgolf v irskugolf v irskuDruids Glen Resort
Golfový magazín

Vše o golfu na jednom místě. Golfový magazín, mapa hřišť, soutěže a další informace o golfu.

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Golfové tréninky, fee, balíčky, vybavení.

Golfové balíčky

Golfové balíčky na serveru GolfoveHry.cz přináší spoustu možností jak hrát golf u nás i v zahraničí.

Golfový obchod

Internetový a kamenný obchod s golfovým vybavením. Golfové sety, hole, vozíky, míčky, trička, bundy, boty a další.

Golfové členství

Nevíte kde získat nejvýhodnější členství? Srovnejte si různé nabídky na serveru s kompletní nabídkou.

* takto označené ceny jsou přepočtené z cen zadaných v Eurech dle kurzu ČNB a konečná cena bude stanovena dle kurzu v den uzavření objednávky.
© 2009–2014 GolfEurope.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net