O nás

7. června 2023

Společnost Golf Europe, s.r.o. se v oblasti golfu pohybuje již od roku 2009. Naším cílem je pomáhat lidem na cestě k této hře a zajistit širší spekrum golfových služeb. Za dobu působení jsme se zařadili mezi přední firmy, které se specializují na služby v oblasti golfu po celé ČR, ale i v zahraničí. V současnosti nabízíme našim zákazníkům 3 projekty. Rádi vyjdeme vstříc požadavkům našich stávajících i nových zákazníků. Jsme hrající golfisté a dokážeme se vcítit do potřeb každého z vás.

Naše projekty

www.golfovehry.cz - široká nabídka golfových pobytů v ČR i v zahraničí. Nabídka golfových lekcí s profesionálními trenéry pro hráče i začínající golfisty, nabídka kurzů pro začátečníky zakončené zkouškou pro získání HCP 54.

www.progolfistu.cz - rodinný golfový obchod s kamennou prodejnou v Praze 5 - Smíchov. Vybavení pro začínající golfisty i zkušenější hráče, kteří hledají skutečný osobní přístup. Těšit se můžete na příjemnou obsluhu, parkovací místa před obchodem a zajímavé akce na golfové vybavení.

www.golfoveslevy.cz - výhodné časově omezené nabídky na nákup green fee, golfových pobytů, zboží, kurzů pro začínající golfisty a lekcí s profesionálními trenéry.

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36a
150 00 Praha 5
info@golfeurope.cz
tel: 603 566 215