Telč - 2denní pobyt s neomezeným golfem

Zahrajte si golf na Vysočině! Oblíbený golfový balíček v Telči obsahuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídani a neomezený golf po dobu pobytu. Balíček je také možné využít v kombinaci golfista a negolfista. Tento balíček můžete také objednat jako dárek s využitím v sezoně 2024.

Balíček obsahuje

  • 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji penzionu Šiškův mlýn
  • snídaně formou teplého a studeného bufetu
  • 2 dny neomezený golf
  • WiFi
  • parking

Termíny a ceny

Osoby Počet nocí Noci Fee / os. Varianta Termín Cena
112 dny (pá-ne, svátek)celoročně2 500 Kčpoptat
112 dny (po-čt)celoročně1 995 Kčpoptat
212 dny (pá-ne, svátek)golfista + negolfistaceloročně3 500 Kčpoptat
212 dny (po-čt)golfista + negolfistaceloročně2 890 Kčpoptat

Vysvětlivky

  • Cena-1: golfista + negolfista,golfista + negolfista
  • Cena-2: *1 osoba

* Ceny za osobu platí při pobytu 2 osob ve dvoulůžkovém pokoji
* Negolfista čerpá jen negolfové služby

Cena nezahrnuje

  • prodloužení o 1 noc a 1 den golfu Po - Ne: 1330 Kč/os.

Poloha

Penzion Šiškův mlýn se nachází přímo na golfovém hřišti v krásné scenérii Vysočiny s nádherným výhledem na Telč. V blízkém okolí mlýna je řada přitažlivých míst - město Telč, zřícenina hradu Štemberk nebo hrad Roštejn.

Ubytování

Impozantní budova penzionu Šiškův mlýn umocňuje pokojné a venkovsky laděné prostředí resortu a přispívá k celkové pozitivní atmosféře.Budova se pyšní dlouholetou historií – jedná se o původní barokní mlýn, jehož kořeny sahají až do 16. století.

Penzion Šiškův mlýn nabízí celkem 17 pokojů – 50 lůžek. Pokoje jsou vybaveny stylovým rustikálním nábytkem. K vybavení každého pokoje patří televize, lednice a Wi-Fi připojení.

Golf Telč

18jamkové hřiště mezinárodních parametrů, které pravidelně hostilo juniorský turnaj Faldo Series se nachází v nádherné scenerii Vysočiny, nedaleko historického města Telč.

Hřiště je vybudováno na 70 hektarech v mírně zvlněné krajině plné hlubokých lesů, jezer, a rybníků. Jednou z hlavních deviz hřiště je kombinace dojezdové vzdálenosti od historického centra malebné Telče (5 min) a umístění samotného hřiště v srdci klidné, volné přírody. Golf v kombinaci s objevováním nádherné okolní přírody a toulkami po českých památkách má potenciál zaujmout všechny členy rodiny.