Homepage golf next Golfové balíčky golf next Itálie - Lago di Garda - Hotel Porta Del Sole****

Itálie - Lago di Garda - Hotel Porta Del Sole****

Cena balíčku od: 11 690 Kč

Hotel Porta Del Sole**** leží 3 km od jezera Lago di Garda, na hranici přírodního parku Castello di Soiano s ideální polohou pro vyznavače golfu, pěších výletů a turistiky za dobrým jídlem a vínem. Golfový balíček obsahuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Classic se snídaní, 1x večeře v restaurace Belvedere (bez nápojů) a green fee s výběrem na těchto hřištích: Garda Golf, Arzaga golf a Franciacorta.

Služby nebo výhody balíčku
(lze přikoupit, nebo jsou pro klienty zdarma)
InternetKlimatizaceBazénHotel / ubytováníTrezor
Nabídka slev pro golfisty
Itálie - Lago di Garda - Hotel Porta Del Sole****

Golfový balíček

  • 3, 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Classic
  • snídaně
  • 1x večeře v restauraci Belveder (nápoje nejsou v ceně)
  • 2x, 3x green fee na hřištích Garda Golf, Arzaga golf a Franciacorta
  • uvítací přípitek
  • parkování

Poloha

Hotel Porta Del Sole**** leží 3 km od jezera Lago di Garda, na hranici přírodního parku Castello di Soiano s ideální polohou pro vyznavače golfu, pěších výletů a turistiky za dobrým jídlem a vínem.

Hotel

Příjemný elegantní rodinný hotel, který byl postupně přeměněn z vily z 18.století. Hotel nabízí stravování ve své restauraci Belvedere, v letních měsících je k dispozici bazén. V hotelu je bezdrátové WiFi.

Pokoje Classic: cca 32-35 m2, 12 komfortních pokojů s klimatizací, zařízených ve stylu starých vil u jezera Lago di Garda, jejichž hlavním dekoračním prvkem je dřevo a kámen.  Koupelna s vanou a sprchou, WC,  WiFi zdarma, TV, telefon, minibar, safe, balkon.

Garda Golf

Tento resort považují experti za jeden z nejlepších, které byly vybudovány za posledních 15 let. Rozprostírá se na ploše 110 hektarů a byl navržen britskými architekty. Hřiště se nachází mezi Rocca di Manerba, hradem Soiano a kopci Valtenesi, která zaručují ohromující panoramatický výhled na okolní krajinu zdobenou cypřiši, olivovníky, stoletými duby a borovicemi. 27 jamek golfového hřiště Garda je skutečnou výzvou pro každého hráče golfu bez ohledu na handicap.

Arzaga Golf Club

18-ti jamkové hřiště je dílem Jacka Nicklause juniora a devítku projektoval Gary Player, což samo o sobě svědčí o kvalitách hřiště. Hřiště leží mezi jezerem Garda a Alpami. Díky pěti různým odpalištím na každé jamce mohou hřiště hrát jak hráči s vyšším handicapem, tak i profesionálové. Fairwaye jsou mírně zvlněné a dosti široké, je zde však mnoho vodních překážek. Greeny jsou rychlé a ohraničeny velkými bunkry. Vzhledem ke specifickým klimatickým podmínkám tu lze hrát po celý rok.

Termíny a ceny

  • cena na vyžádání

Poptávka golfového balíčku

Vyplňte prosím pečlivě následující formulář. V případě dárkového pobytu uveďte do pole "Datum příjezdu" jen rok. Po odeslání Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

* *
* *
* *
*
Golfový magazín

Vše o golfu na jednom místě. Golfový magazín, mapa hřišť, soutěže a další informace o golfu.

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Golfové tréninky, fee, balíčky, vybavení.

Golfové balíčky

Golfové balíčky na serveru GolfoveHry.cz přináší spoustu možností jak hrát golf u nás i v zahraničí.

Golfový obchod

Internetový a kamenný obchod s golfovým vybavením. Golfové sety, hole, vozíky, míčky, trička, bundy, boty a další.

Golfové členství

Nevíte kde získat nejvýhodnější členství? Srovnejte si různé nabídky na serveru s kompletní nabídkou.

* takto označené ceny jsou přepočtené z cen zadaných v Eurech dle kurzu ČNB a konečná cena bude stanovena dle kurzu v den uzavření objednávky.
© 2009–2014 GolfEurope.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net