Thracian Cliffs - bulharská golfová perla

Jedinečný golf na útesech s nádhernými výhledy. K tomu dalši 2 hřiště poblíž
Věděli jste, že Bulharsko má také co nabídnout golfistům? Kdysi trochu zapomenutý bulharský kraj u Černého moře se díky výstavbě golfových hřišť a turistické infrastruktury dostává na výsluní.

Thracian Cliffs

Golfové hřiště Thracian Cliffs z dílny Garyho Playera láká na dechberoucí golf s výhledy na Černé moře prakticky z každé jamky. PAR 71 s délkou 6255 m je současně skutečnou výzvou i pro ostřílené golfisty. Díky unikátní scenerii patří mezi nejhezčí golfová hřiště na světě.

Pětihvězdičkový apartmánový komplex Thracian Cliffs Golf & Beach Resort nabízí vše potřebné k ideální golfové dovolené, včetně spa a privátní pláže. Golfisté ocení možnost kombinace s hrou na dalších 2 hřištích v blízkém okolí.

Lighthouse Golf

Hřiště PAR 71, 6338 m z dílny slavného ex-kapitána Ryder Cupu Iana Woosnana má linksový charakter. Lehce zvlněné hřiště s mnoha vodními překážkami leží přímo na pobřeží a poskytuje nádherné výhledy na Černé moře a okolí.

Lighthouse Golf & Spa Resort má kompletní golfové zázemí. Pochlubit se může nejlepším golfovým hotelem v zemi a luxusním spa a wellness centrem.

Blacksearama Golf

Další golfové hřiště navržené Gary Playerem. Klasický links má skotský nádech i díky pozoruhodným výhledům na moře. Pro hřiště PAR 72, délky 6648 m jsou charakteristické rovinaté fairwaye a rychlé greeny.

Těšit se můžete na 260 slunečních dní v roce, což dělá z Bulharska příjemnou golfovou destinaci po 10 měsíců v roce. Jen 50 km z letiště ve Varně, 1,5h letu a 3 golfová hřiště v blízkosti moře... to stojí za to, nemyslíte?