Homepage golf next Golfové balíčky golf next Portugalsko - Hotel CampoReal*****

Portugalsko - Hotel CampoReal*****

Cena balíčku od: 8 680 Kč

Navštivte Portugalsko a ubytujte se v pětihvězdičkovém hotelu CampoReal, který se nachází půlhodiny jízdy od Lisabonu. Golfový balíček obsahuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe, snídani, unlimited golf na hřišti CampoReal nebo green fee s výběrem ze hřišť: CampoReal, Royal Óbidos, Bom Sucesso, Praia D´el Rey nabo West Cliffs dále jsou v ceně balíčku vstupy do bazénů, jacuzzi, sauny a fitness.

Služby nebo výhody balíčku
(lze přikoupit, nebo jsou pro klienty zdarma)
SaunaFitnessWhirpoolInternetBazénHotel / ubytováníTrezor
Nabídka slev pro golfisty
Portugalsko - Hotel CampoReal*****

Golfový balíček

  • 5 nebo 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe
  • snídaně
  • 3x nebo 6x unlimited golf na hřišti CampoReal/ 3x nebo 6x green fee s výběrem ze hřišť: CampoReal, Royal Óbidos, Bom Sucesso, Praia D´el Rey nabo West Cliffs
  • vstup do bazénů, jacuzzi, sauny a fitness
  • WiFi  

Poloha

Hotel nabízí hostům široký záběr aktivit a vyžití i díky své poloze. Resort je umístěn 3km od města Turcifal a pouhou půlhodinku jízdy do Lisabonu, kde je mezinárodní letiště.

V okolí hotelu je mnoho zajímavých míst, jako Lagoa de Óbidos (jezero se slanou vodou), které je vhodné k podnikání široké škály vodních aktivit, dále je zde Sera de Montejuno - horský park, kde jsou horolezecké a turistické stezky. Zajímavým místem, kam vyrazit, je zajisté i Linkas de Torres, kde je zachováno fortifikační opevnění, které vybudoval Duke of Wellington proti Napoleonově invazi. Hotel také pořádá exkurze za degustací vín v okolí.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 151 elegantních pokojích a 116 apartmánech a residencích. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a v suitech jsou dvě ložnice. Pokoje i apartmány mají balkony s výhledem do přírody nebo na golfové hřiště. Hosté mají na pokojích k dispozici klimatizaci, vysokorychlostní připojení WI-FI, TV, sociální zařízení se sprchou či vanou, telefon, trezor, minibar a fén

Camporeal Golf

Osmnáctijamkové hřiště navržené architektem Donaldem Steelem bylo otevřené v roce 2005 a nachází se v kopcovitém terénu Stříbrného pobřeží obklopené dubovými, olivovými či eukalyptovými lesy. I přes to, že jde o relativně mladé hřiště, fairwaye a greeny jsou již dosti vyzrálé i pro zkušené golfisty. Důkazem budiž fakt, že se zde již dvakrát konal prestižní turnaj ze série PGA Ladies European Tour a to v letech 2010 a 2011. Součástí hřiště je klubovna s restaurací, golfový obchod, driving range a cvičné greeny.

Termíny a ceny

  • cena na vyžádání

Poptávka golfového balíčku

Vyplňte prosím pečlivě následující formulář. V případě dárkového pobytu uveďte do pole "Datum příjezdu" jen rok. Po odeslání Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

* *
* *
* *
*
Golfový magazín

Vše o golfu na jednom místě. Golfový magazín, mapa hřišť, soutěže a další informace o golfu.

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Golfové tréninky, fee, balíčky, vybavení.

Golfové balíčky

Golfové balíčky na serveru GolfoveHry.cz přináší spoustu možností jak hrát golf u nás i v zahraničí.

Golfový obchod

Internetový a kamenný obchod s golfovým vybavením. Golfové sety, hole, vozíky, míčky, trička, bundy, boty a další.

Golfové členství

Nevíte kde získat nejvýhodnější členství? Srovnejte si různé nabídky na serveru s kompletní nabídkou.

* takto označené ceny jsou přepočtené z cen zadaných v Eurech dle kurzu ČNB a konečná cena bude stanovena dle kurzu v den uzavření objednávky.
© 2009–2014 GolfEurope.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net