Španělsko - Katalánsko - Camiral Golf & Wellness*****

Navštivte Katalánsko a ubytujte se v pětihvězdičkovém hotelu Camiral, který je součástí hotelů The Leading Hotels of the World. Golf si můžete zahrát na hřišti PGA Golf Catalunia, které je klenotem golfových hřišť na pobřeží Costa Brava. Hřiště se skládá ze dvou osmnáctijamkových hřišť Stadium Course a Tour Course.
Katalánsko, Girona Španělsko Španělsko

Balíček obsahuje

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
  • snídaně
  • 5x green fee na hřištích The Tour a The Stadium
  • vstup do fitness

Termíny a ceny

Osoby Počet nocí Noci Fee / os. Termín Cena
175celoročně - poptat

Vysvětlivky

  • Cena-1: *1 osoba
* Cena za osobu na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji

Poloha

Pětihvězdičkový Hotel Camiral Golf & Wellness je obklopen dvěma 18jamkovými hřišti resortu PGA Catalunya. Leží v Katalánsku cca 5 km od mezinárodního letiště v Gironě, 15 km od centra Girony a 110 km od mezinárodního letiště v Barceloně. Od pobřeží je hotel vzdálen cca 25 km.

V roce 2016 hotel prošel rekonstrukcí a stal se tak součástí hotelů The Leading Hotels of the World.

Přilehlý golfový resort, který v roce 2014 hostil prestižní golfový turnaj Spanish Open, byl již 3 roky po sobě vyhlášen nejlepším hřištěm ve Španělsku.

Ubytování

Hotel disponuje venkovní bazénem, moderním fitness centrem, masážním centrem, kde si mohou dopřát jakýkoliv typ masáží, hotelové SPA s vířivkou, mokrou a suchou saunou, ledovou fontánou a termální sprchou.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou a vanou a fénem na vlasy, klimatizací, minibarem, trezorem, dvěma telefony, LCD TV se satelitem, Wifi.

PGA Golf Catalunia

PGA Golf Catalunia je klenotem golfových hřišť na pobřeží Costa Brava. Hřiště bylo otevřeno v roce 1999 a patří mezi nejlepší resorty v Evropě. Skládá se ze dvou osmnáctijamkových hřišť Stadium Course (par 72, 5.693 m, 28/36) a Tour Course (par 72, 5.293 m, 28/36). Obě hřiště jsou výzvou všem golfistům, právě zde vychutnáte pocit, jaký mají profesionální hráči nejvyšších úrovní. Vyvýšená odpaliště, fairwaye s ojedinělými stromy, spousta vodních překážek a bunkrů, to vše se vyvíjelo po 20 let, přijeďte si otestovat svůj golfový um.