Španělsko - Parador de Lorca****

Zahrajte si golf v oblasti Murcie v jihovýchodní části Španělska! Okouzlující hotel Parador de Lorca**** se nachází v areálu zámku Lorca na archeologickém místě s ruinami z 10. století. Golfový balíček obsahuje ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Parador de Lorca se snídaní, green fee na hřišti Lorca Golf Course nebo na hřišti Aguilón, vstup do bazénu, parkování a WiFi.
Lorca Golf Course a Mundo Aquilon Španělsko Španělsko

Balíček obsahuje

  • 5 nebo 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
  • snídaně
  • 3x green fee na hřišti Lorca Golf Course, 1x nebo 2x green fee na hřišti Aguilón
  • vstup do bazénu
  • parkování
  • WiFi

Nabídku do tohoto balíčku právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)

Poloha

Jihovýchod Španělska - oblast Murcie. Okouzlující hotel Parador de Lorca se nachází v areálu zámku Lorca na archeologickém místě s ruinami z 10. století. Je vybaven lázněmi s procedurami a venkovním bazénem. Nádherné pláže v přístavu Áquilas jsou ve vzdálenosti 20 km.

Nejbližší letiště jsou ve vzdálenostech: Almerie 102 km, Murcie 76 km a Alicante 124 km.

Hotel

Příjemné pokoje poskytují scénické výhledy do okolí, Wi-Fi je zdarma, k dispozici je TV a minibar.

Lorca Golf Course

(par 71, 5.217 m, HCP 28/36) - 18-ti jamkové hřiště, které navrhl Dave Thomas, leží v nádherné zvlněné krajině Středomoří. Je charakterizováno rozlehlými greeny, strategicky umístěnými bunkry a vodními plochami. Hřiště potěší jak profesionály, tak amatéry. Hřiště od svého otevření v roce 2011 hostilo již mnoho významných turnajů a je velmi populární.

Mundo Aquilon

(par 70, 6.074 m, HCP 28/36) - 18-ti jamkové hřiště bylo otevřeno teprve v roce 2008. Stejně jako Valle del Este využívá více než 300 slunečných dní v roce, takže hrát tu lze po celý rok. Hřiště se svými přírodními roklemi, 100 bunkry, 6 velkými jezery, nádhernými pohledy na Pulpí Bay je neuvěřitelně nádherné, naprosto výjimečné.