Tenerife - Golf & Sea View****

Navštivte Kanárské ostrovy a ubytujte se ve čtyřhvězdičkovém hotelu na Tenerife s výhledem na oceán. Golf si můžete vybírat z pěti růžných hřišť. Golf del Sur, Amarilla Golf, Las Americas, Costa Adeje nebo Buenavista Golf. Golfový balíček obsahuje ubytování se snídaní, golf a 1x vstup do wellness. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive.
Kanárské ostrovy, Tenerife Španělsko Španělsko

Balíček obsahuje

  • 5 nebo 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s výhledem na oceán
  • snídaně
  • 3 green fee (1x Golf del Sur, 1x Amarilla Golf, 1x Costa Adeje) nebo 5 green fee (k předchozím navíc 1x Buenavista, 1x Las Americas)
  • využití venkovního bazénu
  • 1x vstup do hotelového wellness
  • Wi-Fi

Termíny a ceny

Osoby Počet nocí Noci Fee / os. Termín Cena
15311.07.24 - 30.08.2414 455 Kčpoptat
15331.08.24 - 30.09.2414 125 Kčpoptat
17511.07.24 - 30.08.2421 270 Kčpoptat
17531.08.24 - 30.09.2422 340 Kčpoptat

Vysvětlivky

  • Cena-1: *1 osoba

* Ceny za osobu na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji

Cena nezahrnuje

  • pobytová taxa - platba na místě
  • polopenze: 390 Kč / osoba / den
  • All Inclusive: 1180 Kč / osoba / den

Poloha

Teneriffe, středisko San Miguel de Abona, 22 km od letiště. Hotel poskytuje nádherný výhled na Atlantický oceán a je vzdálen 15 metrů od moře a cca 500 metrů od přírodní tmavé oblázkové pláže. Vzdálenost od golfových hřišť: 100 metrů Golf del Sur, 1,5 km Amarilla Golf, 21 km Golf Costa Adeje a 13 km Golf Las Américas.

Hotel

Součástí hotelu je venkovní bazén (v zimních měsících vyhřívaný) a lázně, v nichž naleznete běžnou i parní saunu, bazén s proudící vodou a objednat si můžete masáže a kosmetické procedury. V hotelu nechybí ani velká slunná terasa s lehátky. Hotel Tenerife Golf & Sea View, dříve provozovaný pod názvem Vincci Tenerife, provozuje bufetovou restauraci a bar s terasou a výhledem na moře. V hotelu je navíc tenisový kurt, fitness centrum, dětské hřiště a kulečník. Internetové připojení přes televizi je dostupné v hotelových pokojích za 5 EUR na hodinu. Několikrát týdně hotel provozuje animační programy pro děti i dospělé.

Prostorné pokoje jsou zařízené v jemných, přírodních barvách, koupelna s vanou a sprchou, WC, fén, TV, minibar, klimatizace, trezor.

Golf del Sur

Nádherné 27jamkové hřiště na břehu Atlantického oceánu s prostornými fairwayemi a bunkry s vulkanickým pískem, uprostřed bujné vegetace s palmami a obrovskými starými kaktusy. Severní devítka je umístěna v půvabné krajině, jižní devítka je technicky náročnější a nejnovější devítka Links se vyznačuje nádhernými výhledy do okolí.

Amarilla Golf

Hřiště, které navrhl Donald Steel, bylo otevřeno v roce1989 a každoročně hostí význačný turnaj Tenerife Open. Hřiště se širokými fairwayemi je postaveno přímo na rozeklaném pobřeží Atlantiku a využívá tak naprosto netradiční prostor pro golf. Ohromí Vás skalnatá rokle, ale i nádherná květena připomínající japonské zahrady. Neskutečné jsou výhledy na moře. Hřiště je výzvou pro profesionální golfisty, ale na své si přijdou i méně zkušení golfisté.

Costa Adeje Golf

Mistrovské 18jamkové golfové hřiště, PAR 72 vybudované na bývalých banánových plantážích se nachází v exkluzivní jižní části Tenerife. nádhernými výhledy do okolí. Nádherné výhledy na moře, hory i ostrov La Gomera, plus bílý písek v bunkerech, kamenné zídky a široké fairwaye vytváří jedno z nejpůsobivějších golfových hřišť na Kanárských ostrovech.

Buenavista Golf

Golfové hřiště Buenavista, navržené Sevem Ballesterosem, je náročné hřiště zasazené do krásného prostředí. 18jamkové hřiště, PAR 72 s celkovou délkou 6 150 m nabízí autentický golfový zážitek v kontaktu s přírodou a mořem. Některé z jamek jsou tak blízko pobřeží, že dávají hráči pocit, že odpálí míč přímo do oceánu s působivými horami v pozadí. Oblast má titul chráněného přírodního parku a je známá svým mírným klimatem po celý rok.

Las America

Golfové hřiště Las Americas je situováno v atraktivním zvlněném terénu. Rokle a jezera vytváří pestré golfové prostředí pro všechny kategorie hráčů. Díky ideálnímu klima zde můžete hrát po celý rok.