Mariánské Lázně - pobytový kurz na HCP s wellness pro 2 osoby

Užijte si luxusní pobytový kurz na HCP v Parkhotelu Golf v Mariánských Lázních. V ceně balíčku pro dvě osoby jsou zahrnuty dvě noci s polopenzí, wellness procedury, neomezený přístup do hotelového bazénu a cvičného golfového hřiště, a pětihodinový golfový kurz s trenérem. Kurz lze zakončit zkouškou na HCP za příplatek 1350 Kč/osobu.

Balíček obsahuje

  • 2 noci ubytování
  • polopenze (verze jen se snídaní je o 1800 Kč levnější)
  • 2 osoby wellness procedury (3 procedury/os.) - výběr z masáží a koupelí
  • volné využití hotelového bazénu s protiproudem
  • volné využití hotelového cvičného „Pitch and Putt“ 9jamkového hřiště, vč. putting greenu
  • golfový kurz pro 2 osoby, 5 hodin s trenérem (vč. zapůjčení holí a míčků atd.)

Termíny a ceny

Osoby Počet nocí Noci Fee / os. Termín Cena
220celoročně19 400 Kčpoptat

Vysvětlivky

  • Cena-1: 2 osoby

Poloha

Parkhotel Golf Mariánské Lázně se nachází v lesoparku na okraji lázeňského města v bezprostřední blízkosti osmnáctijamkového golfového hřiště. Poloha hotelu nabízí mnoho způsobů vyžití - golf, lázně, wellness, beauty, relax.

Ubytování

Čtyřhvězdičkový Parkhotel Golf Mariánské Lázně, který se nachází v historické budově z roku 1911, nabízí luxusní pokoje se sociálním zařízením, fénem, televizí, telefonem, trezorem a WiFi. V hotelu se v minulosti ubytovala řada slavných osobností včetně anglického spisovatele Rudyarda Kiplinga, španělského krále Alfonse XIII, hudebního skladatele Richarda Strausse nebo filmové hvězdy Elisabeth Bergnerové.

Royal Golf Club Mariánské Lázně

Nejstarší golfové hřiště u nás slavnostně otevřel anglický král Edward VII. v roce 1905. Žádný jiný golfový klub ve střední Evropě se tak slavnou minulostí pochlubit nemůže. Mariánky patří mezi nejlepší hřiště v republice, také proto se tady pravidelně konají významné světové amatérské i profesionální soutěže.

Cena nezahrnuje

  • kurz je možné zakončit zkouškou na HCP +1350 Kč / os., dle dovednosti a schopností zájemce